+90 (322) 458 12 12

info@3k.com.tr

Destek

KGK SATIŞ SONRASI HİZMETLERİMİZ
Mesai saatleri dısında 0544 458 12 15 nolu telefonumuzdan bize ulaşabilir telefonda servis destegi alabilirsiniz.

Devreye Alma
Satış birimlerimiz tarafından satılan güç kaynaklarımız, alt yapısı hazırlandıktan sonra, müşteri hizmetler personelleri tarafından kurulumu yapılarak devreye alınır.


Koruyucu Bakım
3K Mühendislik tarafından satılan güç kaynaklarımız kurulumdan itibaren 2 yıl garantilidir Bu garanti süresi içinde servis elemanlarımız çıkabilecek olası arızalara anında müdahale ederek sisteminizi sürekli olarak çalışır durumda tutmaktadırlar ve garanti içinde verilen bu hizmetler ücretsizdir.
Ancak kritik yüklerinizi besleyen kesintisiz güç kaynaklarınız için, çok uygun bedeller karşılığında, garanti süresi içinde de bakım yaptırabilirsiniz. Koruyucu bakım adını verdiğimiz bu servisler güç kaynağının gücüne /çevre koşullarına (şebeke, yük durumu vb.) yılda 2 ya da 3 kez periyodik bakım hizmetini içermektedir. Böylece güç kaynağınız, sonradan çıkması olası arızalara karşı bir ön korumaya alınmış olmaktadır.


Batarya Kontrolü
Kapasitesi azalmış, ya da verimli kullanım ömrünü doldurmuş aküleriniz (cihazın markası ne olursa olsun) garantili olarak değiştirilir.


Garanti Sonrası Bakım Anlaşması
Garanti Sonrası Servis Anlaşması

Uzaktan İzleme
Cihaz Yer Değişimi
Marka Bağımsız Servis Olanağı
Cihaz Eğitimi
Yedek Parça Satışı
2. El Garantili Cihaz Satışı

" 3K Mühendislik kalitesiyle ihtiyacınıza uygun 2. El güç kaynakları tüm testleri yapılmış, kullanıma hazır. 6 ay servis garantili
Arayın, sizin için en uygununu önerelim...


Bakım Anlaşması Gerekliliği
Bakım Anlaşması, kesintisiz güç kaynaklarının, garanti bitiminden sonra, ekonomik ömrünü tamamlayana kadar (ortalama 10 yıl) bakım anlaşması kapsamına alınarak, kesintisiz çalışmasının sağlanması amacıyla önerilen bir servis anlaşmasıdır.
Bu anlaşma kapsamına giren cihazlar, her zaman serviste önceliklidir. Yılda 2 ya da 3 kez periyodik bakım hizmeti verilir. Anlaşma süresince verilecek diğer arıza giderim hizmetlerinden ayrıca ücret talep edilmez. Bu bakımlar parça hariç ya da dâhil olarak yapılabilir.


Uzatılmış Garanti Olanağı
Cihazınızın yasal garanti süresi bitiminden sonra size önereceğimiz, ek garanti modellerimiz vardır. Bunlar, yine cihaz gücüne ve beslediği yüke bağlı olarak değişik hizmetler olabilir. Yedek parça dahil olarak düzenlenen bu ek anlaşmalarla cihazınızın garanti süresini uzatma olanağına sahip olabilirsiniz